Over ons

Phormium is een toonaangevende Belgische producent en leverancier van innovatieve schermen en gronddoeken, die de land- en tuinbouwsector voor een breed scala van toepassingen bedient, zoals kasklimaatregeling, waterverdeling, onkruidbestrijding en champignonteelt.

Onze geschiedenis

 

Ons sales team

verkoopsteam Rovasac

 

Our sales team

Front (vlnr) :

Rémy Ballet: remy.ballet@phormium.com
Sales Manager French speaking countries

Vitalina Tsourkan: vitalina.tsourkan@phormium.com
Sales Manager Russia, Eastern Europe & Scandinavia

Back (vlnr) :

Tayyar Erzurumlu: tayyar.erzurumlu@phormium.com
Sales Manager Middle East, East Africa & Asia

Joshua Gauche: joshua.gauche@phormium.com
Sales Manager North America & UK

Peter Ollevier: peter.ollevier@phormium.com
Sales & Marketing Director

Arjan van der Veer: arjan.vanderveer@phormium.com
Sales Manager The Netherlands

Foto : Hortidaily

 

Marta Gentile: marta.gentile@phormium.com
Sales Manager Latijns-Amerika, Spanje, Portugal & Italië

Harman Gilbert: harman.gilbert@phormium.com
Sales Manager Noord-Amerika (Westelijk deel)

 

 

Renko Schuil: renko.schuil@phormium.com
Screen Consultant

Els De Martelaer: els.demartelaer@phormium.com
Marketing

 

 

Commercial Team

Saskia Christiaen: saskia.christiaen@phormium.com
Customer Service Manager

Myriam D'hooge: myriam.dhooge@phormium.com
Customer Service Representative

Miriam D'hauwer: miriam.dhauwer@phormium.com
Customer Service Representative

Patricia Aerts: patricia.aerts@phormium.com
Customer Service Representative